Aplikácie
Stiahnite si novú aplikáciu do svojho telefónu s operačným systémom Android a rozbehnite svoje stávky naplno. Táto celkom nová aplikácia Vám prináša kompletnú ponuku kurzových príležitostí. Prostredníctvom mobilnej aplikácie môžete sledovať live športové udalosti priamo na Vašom mobile. Nemusíte byť priamo na štadióne alebo sedieť doma pri televízore a taktiež Vám neutečie žiadný zápas. Stiahnite si novú mobilnú aplikáciu pre operačný systém Android. Užívajte si všetky služby novej aplikácie priamo na Vašom mobile - kompletnú ponuku štandardných aj live kurzových stávok, živé prenosy športových udalostí.

Aplikácia SYNOT TIP pre kurzové stávkovanie

Nemôžete byť na štadióne a sledovať svoj obľúbený tím? Nevadí! S našou novou aplikáciou bude Váš tím stále s Vami! Vyberte si niektorí z mnohých live zápasov a podávajte stávky priamo zo štadióna. Aplikácia pre iOS už nebude podporovaná. Stávkovať na mobile môžete aj naďalej na: m.synottip.sk

Inštalácia Android aplikácie

Pokiaľ chcete používať mobilnú aplikáciu Synottip kurzové stávky, musíte mať povolené inštalácie aplikácie z neznámych zdrojov.
Bez tohto povolenia nemôžete našu Android apllikáciu nainštalovať. Táto možnosť sa obvykle nachádza v nastaveniach → ochrana osobných údajov a zabezpečenie → zabezpečenie → správa zariadení → neznáme zdroje. Táto cesta sa môže líšiť od verzie operačného systému Android.

SYNOTTIP POKER