Stav si teraz
za 50 EUR
úplne bez rizika!

Keď nevyhráš, vrátime ti vklad!

1. Zaregistruj sa a nahraj svoje doklady totožnosti. Po potvrdení prijatia dokladov máš stávku bez rizika aktivovanú.

2. Urob prvý vklad, ale pozor, výška vkladu určuje výšku Tvojej stávky bez rizika. Keď chceš maximum, vlož si aspoň 50 EUR.

3. Stav si bez rizika až za 50 EUR. Tvojou prvou sólo stávkou teraz prehrať nemôžeš, len vyhrať! Keď nevyhráš, vrátime Ti vklad!

ZAREGISTRUJ SA!

Ponuka platí pre nových hráčov

 • Ponuka stávky bez rizika platí PRE KAŽDÉHO NOVÉHO KLIENTA, zaregistrovaného v termíne od 7.8.2019 08:00.
 • Stávku bez rizika môžete využiť ONLINE (na web stránke: www.synottip.sk, v mobile: na m.synottip.sk a v aplikácii, alebo na stávkových termináloch.
 • Ponuka Stávky bez rizika platí LEN na PRVÚ uzavretú SÓLO stávku, to znamená 1 zápas na tikete. Ponuka platí aj na „odvodené stávky“ (1.polčas, počet gólov, handicapy, strelci..atď.).
 • Ponuka platí len na predzápasové SÓLO stávky, BEZ kurzového obmedzenia. Neplatí na LIVE stávky.
 • V prípade, že Vaša prvá stávka spĺňajúca podmienky stávky bez rizika bude následne z dôvodov uvedených v Hernom pláne vyhodnotená s kurzom 1, tak stávka je platná a ďalšia stávka bez rizika sa už neposkytuje.
 • Stávka bez rizika sa AUTOMATICKY AKTIVUJE každému novému zaregistrovanému klientovi po dokončení registrácie. Váš prvý vklad na účet určí aj výšku stávky bez rizika. V prípade, že bude v hodnote 20 EUR, aj stávku bez rizika budete môcť využiť v hodnote 20 EUR. V prípade, že bude v hodnote 250 EUR, tak platí, že maximálna hodnota stávky bez rizika je 50 EUR.
 • Na uzavretie prvej stávky má klient obdobie 10 dní po registrácii, po tejto dobe nárok na uzavretie Stávky bez rizika zaniká.
 • Pri predaji (cashout) tiketu sa KLIENT vzdáva stávky bez rizika.
 • Na stávkových termináloch je potrebné uzatvoriť stávku v hodnote: vklad na tiket + 5% MP.
 • V prípade, ak Vaša prvá stávka po aktivácii bonusu bude neúspešná, Synottip VÁM VRÁTI VKLAD, do 24 hodín od vyhodnotenia stávky na hráčsky účet. Z tiketov podaných na termináloch vrátime vklad (napr. 50 EUR), manipulačný poplatok nie. Pripísanou sumou disponujete podľa vlastného uváženia, nemáme žiadne ďalšie podmienky na pretáčanie.
 • Férový bonus je pre férových hráčov. Všetky marketingové ponuky stávkovej kancelárie Synottip sú obmedzené na jednu osobu z jednej rodiny alebo adresy domácnosti, z jedného telefónne čísla, z jedného čísla účtu a platobných kariet a z jedného počítača alebo IP adresy, pričom jednotlivé prípady sa posudzujú individuálne. Cieľom nie je zamedziť hraniu viacerých členov z jednej rodiny, alebo z jedného počítača, ale zamedziť zneužívaniu bonusov, a to hlavne pri prípadoch, kde výsledkom aktivity jednotlivca alebo skupiny klientov je zisk bez ohľadu na výsledok stávky. Stávková kancelária Synottip si vyhradzuje právo pri podozrení zo zneužívania stávky bez rizika stávku bez rizika odobrať, klientovi alebo skupinám okamžite zablokovať činnosť, pozatvárať účty a uložiť administratívny poplatok až do výšky súčtu stávky bez rizika a vstupného bonusu bez uvedenia dôvodu. Stávková kancelária si tiež vyhradzuje právo požiadať ktoréhokoľvek klienta o poskytnutie dodatočnej dokumentácie pre overenie totožnosti podľa vlastného uváženia a pozastaviť výber peňazí zo stávkového účtu, kým vyzvaný klient nepredloží požadované dokumenty. V zásade platí základné pravidlo pri získavaní bonusov: 1 osoba = 1 stávkový účet = 1 bankový účet = 1 tip na jednu stávkovú udalosť.
 • Synottip si vyhradzuje právo kedykoľvek túto ponuku zmeniť, pozastaviť alebo zrušiť.